O firmie

Jakieś 3 lata temu wymyśliłyśmy, że skoro umiemy szyć i mamy gdzie, to uszyjemy trochę legowisk dla okolicznego schroniska. Znalazłyśmy tkaniny wodoodporne, pani z ogłoszenia podzieliła się resztkami pianki na wypełnieniem. Tak powstało pierwsze 50 legowisk dla schroniska w Dąbrówce koło Wejherowa.

Napotkałyśmy jednak na przeszkodę!!! Ile razy w roku będziemy w stanie sfinansować taką akcje z własnych funduszy. Potrzeby schronisk są ogromne, a nasze 50 legowisk starczyło tylko dla 1/4  psiaków ze schroniska. Tak wpadłyśmy na pomysł stworzenia marki PUFFA DOG.

Sam pomysł na nazwę przyszedł w miarę szybko PUFA to było imię psa naszej babci, która niekoniecznie umiała szczekać tylko robiła coś w stylu        “puf… puf… puf…” potem trzeba było obmyślić strategię i obliczyć koszty. Ile potrzebujemy, aby realnie wesprzeć schroniska, fundacje, domy tymczasowe i  jak zrobić to mądrze, aby proporcja legowisk dla schronisk wciąż rosła ???

Mamy to !!!

„Kupujesz legowisko, wspierasz schronisko” - tak będzie sprawiedliwie!!!

Nasz klient kupując legowisko dla swojego pupila, automatycznie będzie fundował legowisko dla psa ze schroniska. My natomiast z naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym zasiadłyśmy do projektowania najlepszych legowisk jakie możemy dać naszym klientom. Wierzymy, że tylko dzięki produktom najwyższej jakości jesteśmy w stanie zbudować markę, do której ludzie będą mieli zaufanie. To natomiast pozwoli nam na realizacje naszej kampanii wspierającej schroniska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl